Copyright 2019 by ORGSoft.ir  All Rights reserved 
فروشگاه نرم افزارهای اورجینال
خرید نرم افزار اورجینال
فروش نرم افزارهای اورجینال
  

نرم افزار اورجینال با لایسنس قانونی ، مطمئن و تأیید شده بخرید

 

نام کامل نرم افزار مورد نظر خود را به ما اعلام کنید ، تا ما بدون هیچ هزینه ای برایتان بررسی نماییم .

 

1 -  از طریق ارسال ایمیل به آدرس  info@orgsoft.ir

 

2 -  از طریق ارسال پیام (فقط پیام)به واتس آپ  6267 595 0936

 

3- از طریق ارسال به تلگرام    mohammadi_nejat@

 

شرح فعالیت ما ...

قبل از شرح فعالیت های ORGSoft لازم است نکته ای در مورد نحوه استفاده از نرم افزارها مورد توضیح قرار گیرد .

جهت استفاده از یک نرم افزار راه های مختلفی وجود دارد .

اولین ، پر استفاده ترین و عاقلانه ترین روش استفاده از نرم افزارها ، تهیه نرم افزارها به صورت کرک شده(قفل شکسته) می باشد .

روش دیگر ، تهیه کارت های اعتباری نظیر ویزا و مستر کارت می باشد که قابلیت خرید اینرنتی نرم افزار از سایت های خارجی را فراهم می آورند .

این روش با توجه به هزینه بالای تهیه ، نگهداری و شارژ کارت های اعتباری و همچنین خرید یک کارت اعتباری از یک شرکت مطمئن و پاسخگو کاری دشوار و خطرناک می نمایاند .

روش دیگر ، خرید نرم افزار مورد نیاز خود ، از سایت های خارجی با کمک شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت اینترنتی می باشد . این شرکت ها سفارش نرم افزار شما را دریافت کرده و نرم افزار مورد نیاز شما را از طریق کارت های اعتباری خود تهیه می کرده و در اختیار شما قرار می دهند .

شرح فعالیت اصلی ORGSoft:

ORGSoft با توجه به نیاز و درخواست شما نرم افزارتان را از سایت خود نرم افزار با لایسنس و سریال معتبر خریداری می نماید ، با یک تفاوت مهم با دیگران .

مزیت و تفاوت خرید خرید نرم افزار از ORGSoft :

       در صورتی که نیاز به خرید نرم افزار به صورت اصلی(Original) همراه با لایسنس یا سریال معتبر جهت ثبت کردن برنامه(Register) دارید کافی ست ، سفارش برنامه مورد نیاز خود را به ORGSoft بدهید . ORGSoft پس از دریافت نیاز شما ، با سایت اصلی و سازنده نرم افزار مورد نظر شما جهت خرید و استفاده از نرم افزار در ایران مکاتبه می کند (متن مکاتبه و جواب ارسالی برای شما ایمیل می شود) و در نهایت و در صورت تایید ، خرید را برای شما انجام می دهد . این کار به این دلیل انجام می شود که :

اکثر شرکت های نرم افزاری به علت تحریم های سیاسی علیه ایران ، امکان خرید و استفاده از نرم افزارهایشان به کاربران ایرانی(با IP و آدرس ایران) نمی دهند . حتی امکان دارد و مشاهده شده است که نام کشور ایران در لیست کشورهایی که می توانند نرم افزار را خریداری و استفاده کنند بوده است ولی در نهایت پس از ثبت خرید و پرداخت هزینه خرید نرم افزار (که معمولا مبلغ سنگین و گرانی هم می باشد) لایسنس یا سریال جهت رجیستر کردن برنامه فرستاده نشده یا برنامه امکان به روز رسانی (Update) نداشته است . همچنین استفاده از نرم افزارهای تغییر IP سیستم نیز به علت اینکه امکان دارد در مدت زمانی حتی کوتاه غیر فعال گشته و باعث شود که با IP ایران وارد اینترنت بشوید(بدون اینکه خودتان خبر داشته باشید)و ضمن اینکه امکان دارد در هر ورود به اینترنت IP مربوط به کشور مختلفی را بگیرید ، روش مطمئن و تضمین شده ای برای پرداخت هزینه سنگین و گران خرید نرم افزار نیست .

یه همین جهت :  

ORGSoft قبل از خرید و پرداخت هزینه نرم افزار با سایت اصلی و ارائه دهنده نرم افزار مورد نیاز شما مکاتبه کرده و در صورتی که ایمیل تایید خرید و استفاده از نرم افزار برای کاربران ایرانی با آدرس ایران را دریافت کند ، هزینه نرم افزار را از شما دریافت کرده و نرم افزار را برای شما خریداری می کند . پس از دریافت ایمیل تایید ، از طرف ORGSoft ایمیلی برای شما ارسال می گردد که شامل پاسخ سایت ارائه دهنده نرم افزار و اطلاعات و جزئیات لازم جهت خرید نرم افزار می باشد.

روش خرید نرم افزارهایی که به ایران اجازه خرید نمی دهند :

در نهایت اگر نیازمند خرید نرم افزاری هستید که از طرف سایت سازنده نرم افزار ، آدرس و IP ایران تحریم شده است(از طریق ایمیلی که به سازنده نرم افزار فرستاده شده است متوجه این موضوع شده اید) باز هم می توانید از ORGSoft کمک بگیرید . ORGSoft نرم افزار مورد نیاز شما را خریداری می کند و روش استفاده از برنامه ای جهت جلوگیری از اتصال برنامه به اینترنت و سایت سازنده(Firewall) را به شما آموزش می دهد ، تا با جلوگیری از اتصال برنامه به سایت سازنده ، از غیر فعال شدن(Block) شدن لایسنس خریداری شده جلوگیری کنید . البته این روش در مورد خرید نرم افزارهایی که نیاز به ارتباط اینترنت دارند پاسخگو نمی باشد . مثل آنتی ویروس ها ، آنتی تروجان ها ، دیکشنری های آنلاین و ...