Copyright 2012 by ORGSoft.ir  All Rights reserved 
خ
رید نرم افزار اورجینال
فرش نرم افزارهای اورجینال

فروشگاه نرم افزارهای اورجینال
  

درباره ما ...

با توجه به رشد روز افزون استفاده از کامپیوتر و نرم افزارهای کامپیوتری و افزایش نیازها به استفاده از آنها ، بر آن شدیم تا راهی برای خرید و استفاده از نرم افزاری کامپیوتر پیش روی کاربران عزیز ایرانی بگشاییم . کاربران عزیزی که در شرایط کنونی با توجه به تشدید تحریم ها و هزینه های سنگین و بی صرفه خرید و استفاده از کارت های اعتباری (مانند ویزا کارت ، مستر کارت و ... ) جهت خرید نرم افزارها با مشکلات بسیاری مواجه هستند و در اکثر مواقع ، یا امکان استفاده از نرم افزار مورد نیاز خود را از دست می دهند یا با استفاده از کرک کردن نرم افزار مورد نیاز خود از برنامه به صورت قفل شکسته استفاده می کنند . البته این روش استفاده تا زمانی که کشور عزیز ما به ناحق با تحریم های گوناگون مواجه باشد و قانون منع کپی و تکثیر در ایران اعمال نشود ، عاقلانه و به نظر تنها راه پیش رو به نظر می رسد . چون در غیر این صورت نه تنها از تکنولوژی روز دنیا در نرم افزار بی بهره بوده بلکه از این مقداری هم که در این زمینه عقب هستیم نیز عقب تر خواهیم ماند .

شرح فعالیت اصلی ORGSoft:

ORGSoft با توجه به نیاز و درخواست شما نرم افزارتان را از سایت خود نرم افزار با لایسنس و سریال معتبر خریداری می نماید ، با یک تفاوت مهم با دیگران .

مزیت و تفاوت خرید خرید نرم افزار از ORGSoft :

       در صورتی که نیاز به خرید نرم افزار به صورت اصلی(Original) همراه با لایسنس یا سریال معتبر جهت ثبت کردن برنامه(Register) دارید کافی ست ، سفارش برنامه مورد نیاز خود را به ORGSoft بدهید . ORGSoft پس از دریافت نیاز شما ، با سایت اصلی و سازنده نرم افزار مورد نظر شما جهت خرید و استفاده از نرم افزار در ایران مکاتبه می کند (متن مکاتبه و جواب ارسالی برای شما ایمیل می شود) و در نهایت و در صورت تایید ، خرید را برای شما انجام می دهد . این کار به این دلیل انجام می شود که :

اکثر شرکت های نرم افزاری به علت تحریم های سیاسی علیه ایران ، امکان خرید و استفاده از نرم افزارهایشان به کاربران ایرانی(با IP و آدرس ایران) نمی دهند . حتی امکان دارد و مشاهده شده است که نام کشور ایران در لیست کشورهایی که می توانند نرم افزار را خریداری و استفاده کنند بوده است ولی در نهایت پس از ثبت خرید و پرداخت هزینه خرید نرم افزار (که معمولا مبلغ سنگین و گرانی هم می باشد) لایسنس یا سریال جهت رجیستر کردن برنامه فرستاده نشده یا برنامه امکان به روز رسانی (Update) نداشته است . همچنین استفاده از نرم افزارهای تغییر IP سیستم نیز به علت اینکه امکان دارد در مدت زمانی حتی کوتاه غیر فعال گشته و باعث شود که با IP ایران وارد اینترنت بشوید(بدون اینکه خودتان خبر داشته باشید)و ضمن اینکه امکان دارد در هر ورود به اینترنت IP مربوط به کشور مختلفی را بگیرید ، روش مطمئن و تضمین شده ای برای پرداخت هزینه سنگین و گران خرید نرم افزار نیست .

یه همین جهت :  

ORGSoft قبل از خرید و پرداخت هزینه نرم افزار با سایت اصلی و ارائه دهنده نرم افزار مورد نیاز شما مکاتبه کرده و در صورتی که ایمیل تایید خرید و استفاده از نرم افزار برای کاربران ایرانی با آدرس ایران را دریافت کند ، هزینه نرم افزار را از شما دریافت کرده و نرم افزار را برای شما خریداری می کند . پس از دریافت ایمیل تایید ، از طرف ORGSoft ایمیلی برای شما ارسال می گردد که شامل پاسخ سایت ارائه دهنده نرم افزار و اطلاعات و جزئیات لازم جهت خرید نرم افزار می باشد.