Copyright 2012 by ORGSoft.ir  All Rights reserved 
خرید نرم افزار اورجینال
فروش نرم افزارهای اورجینال
فروشگاه نرم افزارهای اورجینال
  

شماره حساب ما ...

 

لطفاً هرگونه واریز وجه از طریق ایمیل یا تماس با ORGSoft هماهنگ شود .

 

حساب جاری بانک ملی (سیبا) :

 

شماره حساب :                  0108598814006

 

شماره کارت :              5603 - 1055 - 9973 - 6037

 

بنام سعید محمدی نجات

 

 

 

 

پس از هر واریزی نام و نام خانوادگی و نام نرم افزار مورد درخواست ، تاریخ - ساعت - شماره فیش یا شماره پیگیری و 4 رقم آخر کارت را به آدرس  info@orgsoft.ir  ایمیل نمایید یا با شماره تماس ORGSoft تماس حاصل فرمایید..

 

 

 

لطفا قبل از هرگونه واریز وجه شرایط و ضوابط خرید را با دقت مطالعه نمایید .

واریز وجه و ثبت مشخصات واریزی به منزله قبول شرابط و ضوابط و انجام خرید می باشد .

 

1- خرید فقط از سایت اصلی نرم افزار مورد درخواست متقاضی انجام می گیرد .

2- پس از واریز وجه توسط مشتری ، حداقل و حداکثر زمان جهت تایید واریز ، انجام خرید و ارسال لایسنس از طرف سازنده نرم افزار و یا orgsoft ، بین 2 ساعت تا 48 ساعت با توجه به ایام تعطیلی در ایران و یا شرکت های نرم افزاری ، متغیر خواهد بود ، پس خواهشمندیم صبور باشید تا مراحل خرید به درستی طی شود .

3- پس از واریز وجه خرید توسط مشتری و انجام خرید توسط orgsoft ، هرگونه پیگیری جهت دریافت لایسنس و اطمینان از فعالسازی بر عهده  orgsoft خواهد بود .

4- مسئولیت بلاک شدن لایسنس به هر علتی پس از اتمام مراحل خرید و فعالسازی ، بر عهده مشتری خواهد ، پس در نحوه استفاده و حفظ لایسنس دقت فرمایید .

5- امکان خرید نرم افزارهایی که نیاز به ارسال فیزیکی دارند و یا خلاف موازین شرعی و قانونی جمهوری اسلامی ایران باشد وجود ندارد .

6- پس از انجام خرید ، لایسنس از طریق ایمیل برای مشتری ارسال خواهد شد و نیازی به ارسال پستی و یا حضور فیزیکی نمی باشد . 

7- به طور پیش فرض و همیشه سعی می شود که هنگام خرید مشخصات و ایمیل متقاضی به عنوان خریدار ثبت گردد ، اما در برخی سایت ها ، لایسنس به نام و ایمیل پرداخت کننده خرید (صاحب کارت و یا صاحب حساب) صادر میشود . اگر امکان ثبت مشخصات وجود نداشت و لایسنس به ایمیل ما ارسال گردید ، ما موظف به  ارسال کامل مستندات خرید و امانتداری خرید شما هستیم .

8- در برخی سایت ها ، در مرحله پایانی پرداخت ، مبلغی به عنوان مالیات یا عناوین دیگر به پرداخت نهایی اضافه می گردد . در اینصورت درخواست خرید موقتا متوقف میشود و مشتری موظف به واریز مابه التفاوت مبلغ خرید می باشد . پس از واریز مبلغ مابه التفاوت ، خرید انجام میشود ، در صورت عدم پرداخت مابه التفاوت توسط مشتری و انصراف از خرید ، مبلغ واریز شده با کسر 60000 تومان به عنوان کارمزد به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد.

9- در صورتی که درخواست خرید از طرف ما و یا مشتری به هر دلیلی ، غیر از مورد شماره 8 که عنوان شد ، لغو و یا برگشت داده شود ، مبلغ واریز شده پس از کسر 4000 تومان به حساب مشتری عودت داده خواهد شد .

10- در سایر موارد پیش بینی نشده در موارد فوق ، ملاک تصمیم گیری ، توافق بین orgsoft و متقاضی نرم افزار خواهد بود .